Новини та волонтерська діяльність: Місто-побратим Бірмінгем передало вінницьким військовим чергову гуманітарну допомогу вагою 200 кілограм (Фото)
Керування дозволамиКерування дозволами

Місто-побратим Бірмінгем передало вінницьким військовим чергову гуманітарну допомогу вагою 200 кілограм (Фото)

Сьогодні до Вінниці надійшов вже п’ятий гуманітарний вантаж, надісланий американським містом-побратимом Бірмінгемом. Це 16 коробок з медичними інструментами та виробами медпризначення загальною вагою понад 200 кілограм. 

Вже не перший рік американське місто-побратим – Бірмінгем (штат Алабама) надсилає до Вінниці необхідні нашим захисникам медикаменти. А також – різноманітні катетери, рукава для вимірювання тиску, медичні рукавички, кровоспинні матеріали та розчини для обробки ран, які є рідкісними в Україні.

 «Це вже п’ята гуманітарна допомога, яку місто-побратим Бірмінгем надсилає нам від початку конфлікту, тобто з 2014 року. До формування таких вантажів долучається Медичний університет Алабами в Бірмінгемі  (США), різні медичні заклади цього міста, волонтери, українська діаспора, яка живе у Бірмінгемі та небайдужі жителі», – каже радник міського голови з міжнародних питань Ольга Парвадова. 

Ця допомога традиційно буде відправлена на Схід одним з чергових гуманітарних вантажів.

​Фото тут http://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=3556​