​​
 • 30 червня 2021
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  Доброго дня! Мені Борисюк В.П та мому чоловіку Борисюку А.Й надійшов лист у якому була надана відповідь на наші зверненя  від 24,05,2021 р №Б-01-81999.дякуємо за відповідь,переходячи по наданній Вами ссилці  https://ato.vmr.gov.ua/Pages/LEQ6.aspx  та вводячи номер особи 5-1594 та 5-1593 не бачу нас з чоловіком у черзі на землю .Останній номер у черзі 77-номер особи 5-1591 від 17,12,2020,будь ласка наведіть порядок на сайті,якщо ВИ відповідальні та   відсилаєте такі відповіді людям! З повагою Борисюк  В.П

 • 24 червня 2021
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  В публічних зверненнях щодо виділення земельної ділянки під будівництво, найчастіша відповідь Ваша  виглядає приблизно так:​"При винайдені вільних земельних ділянок, придатних для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) ініціюється проведення засідання відповідної Комісії, на якій розглядаються різні питання, зокрема і щодо необхідної (доцільності) жеребкування."

  Останній раз комісія збиралась ще у 2015-му році,  тобто 6- ть років тому, при цьому судячи з Ваших відповідей, активно шукаються вільні земельні ділянки. В той же час не повірю що за 6-ть років вільних ділянок знайдено не було, але при цьому в межах міста, а також ОТГ зявляються нові мікрорайони, будуються котеджні містечка для яких земля вільна знаходиться. Також крім того при реформі Децинтралізації межі міста значно зросли.  

  Звідси питання:

  1. А чи займається взагалі хоч хтось пошуком вільних ділянок? Якщо займається якийсь відділ або працівник і за 6-ть років нічого не знайшов, то можливо прийняти кадрові рішення??? • 21 жовтня 2020
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  ​Я учасник бойових дій ООС. Підскажіть будь ласка, куди потрібно звертатись, щоб отримати земельну ділянку для індивідуального дачного будівництва.

 • 28 серпня 2020
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  ​Доброго дня! 

  Чи можливо отримати пільги у вигляді безкоштовного харчування дитини у школі, якщо адреса прописки і фактичного проживання відрізняються? Мова йде про міста Жашків і Умань. В УПСЗН м.Умань відмовили, аргументуючи це тим, що ці пільги оплачуються місцевим бюджетом, а не державним.

  Чоловік учасник бойових дій, військовослужбовець, офіцер.

 • 10 червня 2020
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  ​Доброго дня! Мій чоловік був мобілізован в 2015, пробув 1 рік і 2 місяці, має посвідчення УБД. В нас ніколи не було потреби оформляти пільги на комунальні послуги, але сталося так що сину треба ставити брекети і обслуговувати їх. Для нас це дорого. Тому ми в 2019 році подали документи на пільги. Але нажаль нам нормально не нараховується, у нас безготівкова форма. В особистому кабінеті ощадбанка вказані постачальники на газ і світло. Під час карантину пропав особистий рахунок на світло з кабінету ощадбанка. Сьогодні була в прозорому офісі, на здивування мені сказали що лише на газ маємо пільги. Я не розумію чому так, у інших пільги на все, а нам лише на газ. Сказали ще зробити звірку в газканторі, так як я більшу частину платила зі свого кармана а пільги не нараховувались. Я хочу зрозуміти, чому ні на світло ні на газ нормально не йде пільга? Чоловіка звати Оксенгоров Андрій Володимирович 23210, Вінницький район, смт. Стрижавка, вул. Колгоспна, б. 8Б . Дякую за відповідь

___________________________________________

Шановні громадяни!

Звертаємо Вашу увагу на те, що звернення, які принижують честь та гідність інших осіб, містять образи та брутальні вислови, не підлягають розгляду та будуть видалені з сайту.

___________________________________________

Відповідно до статті 26 Закону України «Про звернення громадян» подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.