​​
 • 22 жовтня 2021
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  ​Доброго дня, куди треба звернутися для отримання земельної ділянки  для учасника бойових дій ?дякую

 • 03 вересня 2021
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  ​Доброго дня.

  Я учасник АТО (особа інв.в наслідок війни) з2014 -по2018року

  Так як руху по землі не має змін,за 6 ріків  в черзідо кого звертатись із питанням придбання житла під не великий відсоток?в м.Вінниці
 • 05 серпня 2021
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  ​Прошу Вас повідомити коли будуть надаватися земельні ділянки для будівництва учасникам АТО. Чому земельні ділянки для судей та інших чиновників наявні, а для учасників АТО відсутні. Прошу повідомити яким чином та на підставі чого земельні ділянки на вул Першотравневій під річкою отримав суддя Совгира, його дружина та інші. Можливо вони є учасниками АТО? Якій територіальній громаді належать землі на західному шосе, де міська рада продає земельні ділянки???

 • 30 червня 2021
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  Доброго дня! Мені Борисюк В.П та мому чоловіку Борисюку А.Й надійшов лист у якому була надана відповідь на наші зверненя  від 24,05,2021 р №Б-01-81999.дякуємо за відповідь,переходячи по наданній Вами ссилці  https://ato.vmr.gov.ua/Pages/LEQ6.aspx  та вводячи номер особи 5-1594 та 5-1593 не бачу нас з чоловіком у черзі на землю .Останній номер у черзі 77-номер особи 5-1591 від 17,12,2020,будь ласка наведіть порядок на сайті,якщо ВИ відповідальні та   відсилаєте такі відповіді людям! З повагою Борисюк  В.П

 • 24 червня 2021
  Звернення до:
  Консультації та допомога учасникам АТО та членам їх сімей
  ,

  В публічних зверненнях щодо виділення земельної ділянки під будівництво, найчастіша відповідь Ваша  виглядає приблизно так:​"При винайдені вільних земельних ділянок, придатних для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) ініціюється проведення засідання відповідної Комісії, на якій розглядаються різні питання, зокрема і щодо необхідної (доцільності) жеребкування."

  Останній раз комісія збиралась ще у 2015-му році,  тобто 6- ть років тому, при цьому судячи з Ваших відповідей, активно шукаються вільні земельні ділянки. В той же час не повірю що за 6-ть років вільних ділянок знайдено не було, але при цьому в межах міста, а також ОТГ зявляються нові мікрорайони, будуються котеджні містечка для яких земля вільна знаходиться. Також крім того при реформі Децинтралізації межі міста значно зросли.  

  Звідси питання:

  1. А чи займається взагалі хоч хтось пошуком вільних ділянок? Якщо займається якийсь відділ або працівник і за 6-ть років нічого не знайшов, то можливо прийняти кадрові рішення???___________________________________________

Шановні громадяни!

Звертаємо Вашу увагу на те, що звернення, які принижують честь та гідність інших осіб, містять образи та брутальні вислови, не підлягають розгляду та будуть видалені з сайту.

___________________________________________

Відповідно до статті 26 Закону України «Про звернення громадян» подання громадянином звернення, яке містить наклеп і образи, дискредитацію органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян та їхніх посадових осіб та інших дій, тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.