Новини та волонтерська діяльність: У Вінниці діє програма зубопротезування для учасників АТО/ООС
Керування дозволамиКерування дозволами

У Вінниці діє програма зубопротезування для учасників АТО/ООС

ВАРТО знати❗
Наразі у м. Вінниця діє програма зубопротезування.

 Хто отримувач?

 пільги для УБД.jpgДемобілізовані військовослужбовці ( УБД та особи з інвалідністю внаслідок АТО/ООС) які є мешканцями Вінницької міської об'єднаної територіальної громади та перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, департаменту соціальної політики міської ради.

Хто фінансує?

Програма фінансується за рахунок коштів міського бюджету.

Як скористатися?

 Для здійснення зубопротезування за зазначеною програмою необхідно:
  • Попередньо звернутися до МКП «Медичний стоматологічний центр», в якому створено комісію, що визначає об'єм робіт з стоматологічної ортопедичної допомоги, інших необхідних для забезпечення її проведення стоматологічних послуг та складає план (наряд) ортопедичного лікування, який підписується членами комісії і  визначає їх перелік та вартість. 
  • Разом з документами та їх копіями( посвідчення УБД, паспорт, ідентифікаційний номер, довідка про безпосередню участь в АТО/ООС, довідка з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, Департаменту соціальної політики міської ради, військовий квиток) звернутися в прозорий офіс та написати заяву на ім'я міського голови.

 До 15 числа кожного місяця подаються списки бажаючих скористатися пільгою. Протягом 10 днів заявнику надходить відповідь з якою він може вже звертатися до головного лікаря МКП «Медичний стоматологічний центр».

Зазначена пільга надається один раз шляхом безкоштовного надання стоматологічних послуг на суму, що не перевищує 15 тис. грн.

У разі, якщо сума стоматологічних послуг перевищує 15 тис. грн. доплата здійснюється за рахунок власних коштів.

Детальніше можна ознайомитися за прикріпленим посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Docs/ExecutiveCommitteeDecisions/2020/%E2%84%96274%2006-02-2020.pdf