Новини та волонтерська діяльність: Увага! Проведення тренінгу щодо стратегічного планування діяльності центру Ветеранський простір
Керування дозволамиКерування дозволами

Увага! Проведення тренінгу щодо стратегічного планування діяльності центру Ветеранський простір

Ветеранський простір запрошує!

Logo.jpgВінницький міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім'ям загиблих (Ветеранський простір), розпочинаючи свою діяльність, ставить мету якомога якісніше задовольняти потреби цільової групи.

У зв'язку з цим на 10-11 вересня 2020 року заплановано проведення тренінгу щодо стратегічного планування діяльності центру на перспективу. У ході тренінгу буде обговорено можливість та умови взаємодії між організаціями, що представляють інтереси учасників АТО/ООС, членів їх сімей та сімей загиблих.

З цією метою до участі у заході запрошуємо зацікавлених представників громадських організацій Вінниччини. Для цього необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу.

Організатор тренінгу – ГО «Автомайдан Вінниччина», співорганізатор – Вінницький міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім'ям загиблих (Ветеранський простір).

Організатори заходу забезпечують харчування, а для учасників з регіону - також проживання у готелі.

Чекаємо вас у м. Вінниці за адресою вул. Єрусалимка, 8, міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, членам їх сімей та сім'ям загиблих (Ветеранський простір).

Деталі за номером телефону 0679594065.

Дата завершення реєстрації 03 вересня 2020

Форма для запонення додається

https://docs.google.com/forms/d/1ZCSoqwe_0-vcCfmRe7VrdI8xPbOrAiwcO1i65_4jRiY/edit?fbclid=IwAR3RL-1pfqHu2kU30CQ2q6FBoUfLnmUpcyUZ3hGKKznIVK0z1PkIT20v7K8