Новини та волонтерська діяльність: Марш захисників до 30-ї річниці Незалежності Української держави
Керування дозволамиКерування дозволами

Марш захисників до 30-ї річниці Незалежності Української держави

      Наближається 30-та річниця Незалежності Української держави. Координаційна рада ветеранів при Вінницькій облдержадміністрації, Координаційна рада ветеранів та волонтерів м. Вінниці та Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС (Ветеранський простір) організовують цього дня Марш Захисників.

        Мета заходу – вшанування захисників України, які боронили і зараз боронять незалежність держави від російського агресора, а також тих воїнів, які віддали своє життя, відстоюючи її цілісність у російсько-українській війні. Вінничани мають бачити, хто захищав їхнє мирне життя, шанувати своїх захисників і пам'ятати, що боротьба за незалежність триває.

        На захід запрошуємо ветеранів АТО/ООС, представників військових частин ЗСУ Вінницького гарнізону, Національної гвардії України, Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області та Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, родини полеглих захисників, волонтерів, а також усіх вінничан, хто бажає і кому серце велить доєднатися до Маршу.  

        Принципова деталь проведення Маршу Захисників – відсутність будь-яких політичних лозунгів і партійної символіки!

Початок о 10.00 год. 24 серпня біля Будинку Офіцерів.

Марш захисників.jpg