Соціальна підтримка

FOTO.png 

Військовослужбовці (резервісти, військовозобов'язані) та працівники Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, особи рядового і начальницького складу, військовослужбовці, працівники МВС, Управління державної охорони, Держспецзв'язку, ДСНС, ДПтС, військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівники підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення визнаються учасниками бойових дій.

  Важливо!    Після отримання статусу    учасника бойових дій, вищезазначеній категорії ветеранів війни необхідно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем проживання для  включення до Єдиного державного  автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги ( Постанова КМУ №117 від 29.01.2003 року, зі змінами), у м. Вінниці:

  • Управління соціального захисту населення (Правобережне): вул. Космонавтів, 30 (ІІ поверх), Прозорий офіс «Вишенька» (тел. для довідок: 50-83-98)
  • Управління соціального захисту населення (Лівобережне):  вул.Замостянська, 7 (ІІ поверх), Прозорий офіс «Замостя»  (тел. для довідок: 50-86-71)  
Broshura.png