Ветеранський простір

ветеранський простір.jpgГромадська спілка "Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів  м. Вінниці" спільно з виконавчим комітетом Вінницької міської ради реалізує проєкт "Міський освітньо-аналітичний центр допомоги ветеранам АТО/ООС, їх сім'ям та сім'ям загиблих" (далі – Ветеранський простір), метою діяльності якого є: захист прав і свобод осіб, які брали участь у бойових діях під час проведення АТО/ООС, членів їх сімей, сімей загиблих; задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних та інших інтересів; сприяння в реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України.

09 липня 2020 року було підписано Договір про співпрацю.

Ветеранський простір створено на принципах поваги до прав людини та верховенства права, законності, конфіденційності, уникнення конфлікту інтересів осіб, які звертаються до Ветеранського простору, компетентності та добросовісності під час надання допомоги.

Ветеранський простір планує реалізовувати такі напрямки діяльності:

- надання психологічної допомоги;

- надання правової допомоги;

- проведення заходів для підвищення професійного рівня, професійної переорієнтації;

- організація занять спортом та проведення фізкультурно-спортивної реабілітації;

- створення бізнес інкубаторів для ветеранів;

- організація роботи мобільних груп допомоги;

- організація діяльності регіонального тренінгового центру;

- функціонування центру дозвілля для Цільової групи, проведення занять для дітей;

- моніторинг, аналіз, підготовка аналітичних документів та організація і проведення адвокаційних кампаній для забезпечення прав Цільової групи.

Ветеранський простір знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Єрусалимка, буд. 8; тел. +380679594065. Email: vtprostir.vn@gmail.com

Графік роботи : 09.00-18.00  (на період карантинних обмежень: 08.00-17.00)