Корисна інформація: Громадські слухання щодо обговорення містобудівної документації – Детальних планів частин територій, які увійшли в межі міста за рахунок територій Луко-Мелешківської сільради (територія відпрацьованого глиняного кар'єра) та Вінницько-Хутірської сільради
Керування дозволамиКерування дозволами

Громадські слухання щодо обговорення містобудівної документації – Детальних планів частин територій, які увійшли в межі міста за рахунок територій Луко-Мелешківської сільради (територія відпрацьованого глиняного кар'єра) та Вінницько-Хутірської сільради

До уваги мешканців міста.

Громадські обговорення 3.jpgЗавершується громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) містобудівної документації – Детальних планів частин територій, які увійшли в межі міста за рахунок територій Луко-Мелешківської сільради (територія відпрацьованого глиняного кар'єра) та Вінницько-Хутірської сільради (в районі мікрорайону «Східний»).

Замовником даної документації є департамент архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради.

Громадські слухання з даного питання відбудуться 23 березня 2016 р. о 18.00 год. у приміщенні СЗОШ № 22 (вул. Д.Нечая, 21).

З вищезазначеними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитися в департаменті архітектури, містобудування та кадастру Вінницької міської ради за адресою: м.Вінниця, вул.Пушкіна, 38, тел. 35-01-51; 35-01-52.

Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м.Вінниця, вул.Соборна, 59, каб.710, тел.59-51-59, 59-51-55.

Департамент правової політики та якості