Корисна інформація: Медична допомога учасникам АТО
Керування дозволамиКерування дозволами

Медична допомога учасникам АТО

​Відповідно до листа військового комісару Вінницького обласного військового комісаріату від 04.07.2014 року №1378, лікування та обстеження військовослужбовців, які отримали поранення під час участі в антитерористичній операції, проводиться у повному обсязі та безкоштовно військово-медичним клінічним центром Центрального регіону, за адресою: м. Вінниця, вул. Свердлова, 185.

Наказом департаменту охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації від 02.04.2015 року №387 затверджено Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни (вул. Пирогова, 109а) головним координатором роботи по організації надання медичної допомоги, проведення відновного лікування та реабілітаційних заходів учасників антитерористичної операції, в тому числі демобілізованих.

Медичну допомогу демобілізовані учасники АТО можуть отримати в Центрах первинної медико-санітарної допомоги міста за місцем проживання.

При наявності посвідчення про статус учасника бойових дій мають право на безкоштовне забезпечення ліками за рецептами лікарів, а також за направленням лікарів можуть безкоштовно отримати медичні послуги в Міському лікувально-діагностичному центрі.