Земельні питання: Рішення виконавчого комітету від 22.10.2015 р. № 2405
Керування дозволамиКерування дозволами

Про затвердження протоколу від 01.10.2015р. робочої наради Комісії по розподілу земельних

Рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 22.10.2015 р. № 2405

Про затвердження протоколу від 01.10.2015р.

робочої наради Комісії по розподілу земельних

ділянок між учасниками бойових дій, які брали

безпосередню участь в антитерористичній операції,

та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної

операції, для передачі земельних

ділянок безоплатно у власність

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2015р. №1155 із внесеними змінами рішенням від 11.06.2015р. №1282, керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити Протокол від 01.10.2015р. робочої наради Комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність, згідно з додатком.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови С.Матусяка та С.Тимощука.

 

 

Заступник міського голови                                                                 І. Корольчук

 


 

Додаток

до рішення виконкому

міської ради

від 22.10.2015 р. № 2405

 

ПРОТОКОЛ №3

РОБОЧОЇ НАРАДИ КОМІСІЇ ПО РОЗПОДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК МІЖ УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ, ТА ЧЛЕНАМ СІМ'Ї ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА  АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК БЕЗОПЛАТНО У ВЛАСНІСТЬ

 

 від 01 жовтня 2015року                                            Місце проведення, м. Вінниця

вул. Соборна,59

 

Голова комісії: Матусяк  Сергій Володимирович - заступник міського голови.

Співголова комісії: Тимощук Сергій Володимирович - заступник міського голови.

 

Секретар комісії: 

Баліцька Ганна Іванівна - головний спеціаліст департаменту архітектури, містобудування та кадастру міської ради.

 

ПРИСУТНІ:

Члени комісії:

1. Бондарчук Олександр Олексійович - заступник директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру, начальник служби кадастрів міської ради.

2. Швед Руслан Володимирович - заступник директора департаменту правової політики та якості міської ради.

3. Парфілов Олег Михайлович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради.

4. Погосян Віталій Валерійович - директор департаменту економіки і інвестицій міської ради.

5. Попова Лариса Віталіївна - директор департаменту соціальної політики міської ради.

6. Кривов'яз Тамара Миколаївна - голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення міської ради.

7. Юрчило Роман Васильович, представник Повітряних Сил Збройних сил України.

8. Субботін Олександр Віталійович, представник військової частини А2656.

9. Кушнір Ігор Юрійович, представник військової частини А1231.

10. Суханова Валентина Віталіївна, представник Вінницького зонального відділу військової служби правопорядку.

11. Білошкурська Тетяна Олексіївна, представник УМВС України у Вінницькій області.

12. Пересенчук Олег Михайлович, представник Вінницького міського відділу УМВС України у Вінницькій області.

13. Бажура Анатолій Дмитрович, представник управління Служби Безпеки України у Вінницькій області.

14. Якубчик Василь Цесович, представник Громадської спілки «Всеукраїнське об'єднання учасників бойових дій та волонтерів».

Всього: 17 осіб.

Порядок денний:

 

1.Розгляд звернення ініціативної групи учасників АТО які брали участь в бойових діях.

2. Інформація голови комісії С.Матусяка щодо результатів виділення земельних ділянок учасникам АТО, що приймали участь у жеребкуванні.

3. Розгляд звернень учасників АТО, які подали заяви  щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території м. Вінниці та включення їх до  єдиного реєстру.

 

4. Розгляд звернень членів сімей загиблих учасників АТО, які подали заяви  щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території м. Вінниці та формування єдиного реєстру.

 

Питання 1. Порядку денного.

 

Бондарчук О.О. доповів про перелік питань, які задані ініціативною групою та надав коротку інформацію:

 

Питання 1. Оприлюднити список громадян учасників бойових дій АТО, які отримали земельні ділянки з вказанням посади, місце служби (військову частину) та період служби:

Відповідно до ч.2 ст.14 Закону України «Про захист персональних даних» поширення персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи не допускається.

Згідно з Рішенням Конституційного Суду України від 20 січня 2012 року по справі №1-9/2012, яке є обов'язковим до виконання на всій території України, поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди державою, органами місцевого самоврядування, юридичними або фізичними особами є втручанням в її особисте та сімейне життя.

 

Питання 2. Створити єдину чергу учасників бойових дій, і оприлюднити її:

Виконавчим комітетом Вінницької міської ради від 28.05.2015р. № 1155  прийнято рішення «Про затвердження «Положення про розподіл земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність», складу комісії  та порядку її роботи.

До складу комісії, крім представників виконавчих органів міської ради,  включено представників військових частин Вінниччини, а також представники УМВС у м. Вінниці і Вінницькій області та  СБУ у Вінницькій області, які приймали та приймають участь в антитерористичній операції.

Відповідно до п. 2.4. даного рішення в єдиний реєстр вносяться учасники АТО, зареєстровані у м. Вінниця. Дата реєстрації місця проживання учасника АТО у м. Вінниця повинна передувати даті його направлення/перебування для участі в АТО. Будь-які зміни в єдиному реєстрі допускаються лише за поданням Комісії, відповідно до її протоколу, затвердженого рішенням виконавчого комітету.

Згідно п.2.5. вищевказаного рішення номери учасників АТО в єдиному реєстрі визначаються в порядку черговості, відповідно до дати реєстрації поданої заяви про включення до списку бажаючих на отримання земельної ділянки.

Після формування Єдиного реєстру учасників АТО, розподіл земельних ділянок між учасниками бойових дій які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, відповідно до списку єдиного реєстру, проводиться шляхом жеребкування.

 

Питання 3. Включення ініціативної групи до складу робочої наради комісії по розподілу  земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок у приватну власність :

Включення до складу комісії ініціативної групи здійснюється за  результатами голосування комісії та відповідного рішення виконавчого комітету.

 

Питання 4. Показати перелік вільних земельних ділянок  в межах  міста які можуть бути передані  у приватну власність:

З метою виявлення вільних від забудови земельних ділянок, придатних для розміщення об'єктів містобудування, проводиться  інвентаризація земель міста.

На даний час повна інвентаризація земель міста Вінниці не проведена в зв'язку із відсутністю фінансування. Перелік земельних ділянок придатних під садибну забудову, розміщення яких відповідало б містобудівній документації,  міською радою не затверджувався, тому надати інформацію щодо наявності вільних земельних ділянок на території м. Вінниці, придатних під садибну забудову,  не вбачається можливим.

 

Питання 5. Розглянути механізм  отримання квартири  учасникам бойових дій:

Відповідно до Положення про розподіл земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність затвердженого рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 28.05.2015р. № 1155,  питання щодо надання квартири учасникам бойових дій не відноситься до повноважень даної комісії.

 

Питання 6. Переглянути умови перебування земельних ділянок в оренді (вартість оренди і цільове призначення результати оприлюднити):

Земельні ділянки які перебувають в оренді передані відповідно до рішення міської ради.

Орендна плата визначається відповідно до нормативно-грошової оцінки земель міста та положення затвердженого рішенням міської ради ставок орендної плати, відповідно до якого орендна плата для комерційних потреб  становить не менше 5% максимальна 12% від нормативно-грошової оцінки де максимальний розмір визначено відповідно до закону.

Що стосується земельних ділянок, що перебувають в оренді юридичних осіб, які включені у межі міста, то ставки орендної плати будуть переглядатись з урахуванням нормативної грошової оцінки земель міста і відповідного рішення міської ради щодо визначення ставок орендної плати по місту.

 

Питання 7. Земельна ділянка яка розміщена за адресою: вул. Ілика (тренувальна база) МНС (прозорий механізм по розподілу земельної ділянки):

Земельна ділянка яка перебуває в користуванні МНС (тренувальна база) відповідно до генерального плану та плану зонування розташована на території реабілітації промислових та комунальних підприємств.

Розподіл земельної ділянки можливий за умови згоди землекористувача на вилучення земельної ділянки, внесенням відповідних змін до містобудівної документації  з визначенням планування організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

 

Вирішили: інформацію О. Бондарчука взяти до відома.

 

Погодити включення до складу комісії  по розподілу  земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок у приватну власність, двох членів ініціативної групи, які присутні в залі на даному засіданні комісії, відповідно до протоколу ініціативної групи (персонально).

Для внесення змін до складу комісії та розгляді даного питання на виконкомі міської ради, ініціативній групі надати протокол до міської ради.

За одноголосно (17осіб)

                                                                                                                   

Питання 2. Порядку денного.

Бондарчук О.О. доповів, що до Єдиного реєстру який сформований за пропозиціями комісії  та затверджений виконавчим комітетом від 06.08.2015р. № 1737 внесено 121 громадянина учасника АТО, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та мають посвідчення учасника бойових дій, в порядку подання заяв щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівельні споруд.

З яких 70 учасників АТО з першого по сімдесятий номер, в єдиному реєстрі, прийняли учать в жеребкуванні щодо визначення номера земельної ділянки.

 63 громадянина (учасника АТО) подали заяви щодо передачі земельних ділянок у приватну власність, якім рішеннями міської ради від 25.09.2015р.                 № 2296   надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, відповідно до номерів ділянок,  які були визначені шляхом жеребкування.

2 громадянина (учасника АТО), які приймали участь в жеребкуванні, а саме:

 • гр. ОСОБА_1 - пр. АДРЕСА_1
 • гр. ОСОБА_2 - вул. АДРЕСА_2

відмовились від отримання земельних ділянок в районі кварталу обмеженого вулицями Північна, Гонти та існуючою житловою забудовою, про що ними були подані заяви до міської ради.

5 громадян (учасники АТО), що приймали участь у жеребкуванні, заяви щодо передачі у власність земельних ділянок до даного часу до міської ради не подали.

Вирішили: інформацію О. Бондарчука взяти до відома.

Учасників АТО, які відмовились від отримання земельних ділянок залишити в реєстрі за тим же самим порядковим номером.

 

За одноголосно (17осіб)

Питання 3. Порядку денного.

СЛУХАЛИ:

Бондарчук О.О. доповів членам комісії  про кількість звернень учасників АТО щодо включення до списків бажаючих на отримання земельних ділянок на території міста, а також про обмеженість територій, придатних для садибної забудови та відсутність земель запасу та земель резервного фонду у межах міста, а також про кількість листів, які направлені учасникам АТО щодо надання необхідних для включення їх до єдиного реєстру, а також проінформував про те, що станом на 01.10.2015року на листи в кількості 200,  які були надіслані у серпні місяці поточного року, в порядку черговості поданих заяв, подано 173 копії посвідчення учасника бойових дій, список додається.

Крім того Бондарчук О.О. доповів про роботу виконавчих органів міської ради щодо пошуку земельних ділянок придатних під садибну забудову

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію Бондарчука О.О., взяти до відома.

2. Погодити список учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій для передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в кількості 173 осіб, що подали необхідні документи, (список додається).

3. Включити до єдиного реєстру даних учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій для передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в кількості 173 осіб, список додається (Додаток №1).

 

За 16 осіб    проти 0,  утримався 1 член комісії.

 

Питання 4. порядку денного:

Бондарчук О.О. доповів членам комісії  про кількість звернень членів сімей загиблих учасників АТО щодо включення до списків бажаючих на отримання земельних ділянок на території міста.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію Бондарчука О.О., взяти до відома.

2. Погодити список членів сімей загиблого  учасника АТО по місту Вінниці для передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в кількості 2 осіб, що подали необхідні документи, (список додається) (Додаток №2).

За одноголосно (17осіб)

 

Пропозиції, від ініціативної групи учасників АТО розробити програмне забезпечення висвітлення на сайті міської ради обезналіченої (уніфікованої) електронної черги учасників АТО які брали участь в бойових діях.

За одноголосно (17осіб)

Протокол Комісії та список громадян подати розгляд виконавчого комітету Вінницької міської ради для  затвердження.

 

Голова комісії:                              Сергій Матусяк

 

Співголова комісії:                       Сергій Тимощук

 

Секретар комісії:                                      Ганна Баліцька

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:


 

Бондарчук Олександр ____________

Швед Руслан               _____________

Парфілов Олег            _____________

Погосян Віталій         _____________

Попова Лариса           _____________

Кривов'яз Тамара     ______________

Юрчило Роман          ____________

Субботін Олександр ____________

Кушнір Ігор               ____________

Суханова Валентина  ____________

Білошкурська Тетяна____________

Пересенчук Олег       ____________

Бажура Анатолій      ____________

Якубчик Василь      ____________


 

Додаток до протоколу №1

«01» жовтня 2015 р. м. Вінниця

Список громадян учасників антитерористичної операції які подали копії посвідчення учасника бойових дій для розгляду на Комісії по розподілу земельних ділянок  та формування  Єдиного реєстру учасників АТО:

 1. гр. ОСОБА_1     вул. АДРЕСА_1
 2. гр. ОСОБА_2     вул. АДРЕСА_2
 3. гр. ОСОБА_3     вул. АДРЕСА_3
 4. гр. ОСОБА_4     вул. АДРЕСА_4
 5. гр. ОСОБА_5     вул. АДРЕСА_8
 6. гр. ОСОБА_6     1-й пров. АДРЕСА_6
 7. гр. ОСОБА_7     пров. АДРЕСА_7
 8. гр. ОСОБА_8     вул. АДРЕСА_8
 9. гр. ОСОБА_9     вул. АДРЕСА_9
 10. гр. ОСОБА_10   вул. АДРЕСА_10
 11. гр. ОСОБА_11   вул. АДРЕСА_11
 12. гр. ОСОБА_12   вул. АДРЕСА_12
 13. гр. ОСОБА_13   вул. АДРЕСА_13
 14. гр. ОСОБА_14   вул. АДРЕСА_14
 15. гр. ОСОБА_15   вул. АДРЕСА_15
 16. гр. ОСОБА_16   вул. АДРЕСА_16
 17. гр. ОСОБА_17   вул. АДРЕСА_17
 18. гр. ОСОБА_18   2-й пров. АДРЕСА_18
 19. гр. ОСОБА_18   вул. АДРЕСА_19
 20. гр. ОСОБА_20   вул. АДРЕСА_20
 21. гр. ОСОБА_21   вул. АДРЕСА_21
 22. гр. ОСОБА_22   вул. АДРЕСА_22
 23. гр. ОСОБА_23   вул. АДРЕСА_23
 24. гр. ОСОБА_24   вул. АДРЕСА_24
 25. гр. ОСОБА_25   вул. АДРЕСА_25
 26. гр. ОСОБА_26   вул. АДРЕСА_26
 27. гр. ОСОБА_27   вул. АДРЕСА_27,
 28. гр. ОСОБА_28   вул. АДРЕСА_28
 29. гр. ОСОБА_29   вул. АДРЕСА_29
 30. гр. ОСОБА_30   вул. АДРЕСА_30
 31. гр. ОСОБА_31   пров. АДРЕСА_31
 32. гр. ОСОБА_32   вул. АДРЕСА_32
 33. гр. ОСОБА_33   вул. АДРЕСА_33
 34. гр. ОСОБА_34   вул. АДРЕСА_34
 35. гр. ОСОБА_35   2-й пров. АДРЕСА_35
 36. гр. ОСОБА_36   вул. АДРЕСА_36
 37. гр. ОСОБА_37   вул. АДРЕСА_37
 38. гр. ОСОБА_38   вул. АДРЕСА_38
 39. гр. ОСОБА_39   вул. АДРЕСА_39
 40. гр. ОСОБА_40   вул. АДРЕСА_40
 41. гр. ОСОБА_41   вул. АДРЕСА_41
 42. гр. ОСОБА_42   вул. АДРЕСА_42
 43. гр. ОСОБА_43   вул. АДРЕСА_43
 44. гр. ОСОБА_44   вул. АДРЕСА_44
 45. гр. ОСОБА_45   вул. АДРЕСА_45
 46. гр. ОСОБА_46   пр. АДРЕСА_46
 47. гр. ОСОБА_47   вул. АДРЕСА_47
 48. гр. ОСОБА_48   вул. АДРЕСА_48
 49. гр. ОСОБА_49   вул. АДРЕСА_49
 50. гр. ОСОБА_50   вул. АДРЕСА_50
 51. гр. ОСОБА_51   вул. АДРЕСА_51
 52. гр. ОСОБА_52   вул. АДРЕСА_52
 53. гр. ОСОБА_53   вул. АДРЕСА_53
 54. гр. ОСОБА_54   вул. АДРЕСА_54
 55. гр. ОСОБА_55   вул. АДРЕСА_55
 56. гр. ОСОБА_56   вул.АДРЕСА_56
 57. гр. ОСОБА_57   вул. АДРЕСА_57
 58. гр. ОСОБА_58   вул. АДРЕСА_58
 59. гр. ОСОБА_59   вул. АДРЕСА_59
 60. гр. ОСОБА_60   вул. АДРЕСА_60
 61. гр. ОСОБА_61   вул. АДРЕСА_61,
 62. гр. ОСОБА_62   пр. АДРЕСА_62
 63. гр. ОСОБА_63   вул. АДРЕСА_63
 64. гр. ОСОБА_64   вул. АДРЕСА_64
 65. гр. ОСОБА_65   вул. АДРЕСА_65
 66. гр. ОСОБА_66   вул. АДРЕСА_66
 67. гр. ОСОБА_67   вул. АДРЕСА_67
 68. гр. ОСОБА_68   вул. АДРЕСА_68
 69. гр. ОСОБА_69   пр. АДРЕСА_69
 70. гр. ОСОБА_70   пров. АДРЕСА_70
 71. гр. ОСОБА_71   пр. АДРЕСА_71
 72. гр. ОСОБА_72   вул. АДРЕСА_72
 73. гр. ОСОБА_73   вул. АДРЕСА_73
 74. гр. ОСОБА_74   пр. АДРЕСА_74
 75. гр. ОСОБА_75   пров. АДРЕСА_75
 76. гр. ОСОБА_76   вул. АДРЕСА_76
 77. гр. ОСОБА_77   вул. АДРЕСА_77
 78. гр. ОСОБА_78   вул. АДРЕСА_78
 79. гр. ОСОБА_79   вул. АДРЕСА_79
 80. гр. ОСОБА_80   вул. АДРЕСА_80
 81. гр. ОСОБА_81   вул. АДРЕСА_81
 82. гр. ОСОБА_82   вул. АДРЕСА_82
 83. гр. ОСОБА_83   вул. АДРЕСА_83
 84. гр. ОСОБА_84   вул. АДРЕСА_84
 85. гр. ОСОБА_88   пров. АДРЕСА_85
 86. гр. ОСОБА_86   пров. АДРЕСА_86
 87. гр. ОСОБА_87   вул. АДРЕСА_87
 88. гр. ОСОБА_88   вул. АДРЕСА_88
 89. гр. ОСОБА_89   вул. АДРЕСА_89
 90. гр. ОСОБА_90   пр. АДРЕСА_90
 91. гр. ОСОБА_91   вул. АДРЕСА_91
 92. гр. ОСОБА_92   пров. АДРЕСА_92
 93. гр. ОСОБА_93   пров. АДРЕСА_93
 94. гр. ОСОБА_94   вул. АДРЕСА_94
 95. гр. ОСОБА_95   вул. АДРЕСА_95
 96. гр. ОСОБА_96   вул. АДРЕСА_96
 97. гр. ОСОБА_97   вул. АДРЕСА_97
 98. гр. ОСОБА_98   вул. АДРЕСА_98
 99. гр. ОСОБА_99   вул. АДРЕСА_99
 100. гр. ОСОБА_100 вул. АДРЕСА_100
 101. гр. ОСОБА_101 вул. АДРЕСА_101
 102. гр. ОСОБА_102 вул. АДРЕСА_102
 103. гр. ОСОБА_103 вул. АДРЕСА_103
 104. гр. ОСОБА_104 пр. АДРЕСА_104
 105. гр. ОСОБА_105 вул. АДРЕСА_105
 106. гр. ОСОБА_106 вул. АДРЕСА_106
 107. гр. ОСОБА_107 вул. АДРЕСА_107
 108. гр. ОСОБА_108 вул. АДРЕСА_108
 109. гр. ОСОБА_109 пр. АДРЕСА_109
 110. гр. ОСОБА_110 вул. АДРЕСА_110
 111. гр. ОСОБА_111 3-й пров. АДРЕСА_111
 112. гр. ОСОБА_112 вул. АДРЕСА_112
 113. гр. ОСОБА_113 пров. АДРЕСА_113
 114. гр. ОСОБА_114 вул. АДРЕСА_114
 115. гр. ОСОБА_115 вул. АДРЕСА_115
 116. гр. ОСОБА_116 вул. АДРЕСА_116
 117. гр. ОСОБА_117 пров. АДРЕСА_117
 118. гр. ОСОБА_118 вул. АДРЕСА_118
 119. гр. ОСОБА_119 вул. АДРЕСА_119
 120. гр. ОСОБА_120 вул. АДРЕСА_120
 121. гр. ОСОБА_121 вул. АДРЕСА_121
 122. гр. ОСОБА_122 вул. АДРЕСА_122
 123. гр ОСОБА_123  вул. АДРЕСА_123
 124. гр. ОСОБА_124 вул. АДРЕСА_124
 125. гр. ОСОБА_125 1-й пров. АДРЕСА_125
 126. гр. ОСОБА_126 вул. АДРЕСА_126
 127. гр. ОСОБА_127 вул. АДРЕСА_127.
 128. гр. ОСОБА_128 вул. АДРЕСА_128
 129. гр. ОСОБА_129 вул. АДРЕСА_129
 130. гр. ОСОБА_130 вул. АДРЕСА_130
 131. гр. ОСОБА_131, вул. АДРЕСА_131
 132. гр. ОСОБА_132 вул. АДРЕСА_132
 133. гр. ОСОБА_133 вул. АДРЕСА_133
 134. гр. ОСОБА_134 1-й пров. АДРЕСА_134
 135. гр. ОСОБА_135 вул. АДРЕСА_135
 136. гр. ОСОБА_136 вул. АДРЕСА_136
 137. гр. ОСОБА_137 вул. АДРЕСА_137
 138. гр. ОСОБА_138 вул. АДРЕСА_138
 139. гр. ОСОБА_139 пр. АДРЕСА_139
 140. гр. ОСОБА_140 вул. АДРЕСА_140
 141. гр. ОСОБА_141 вул. АДРЕСА_141
 142. гр. ОСОБА_142 пр. АДРЕСА_142
 143. гр. ОСОБА_143 вул. АДРЕСА_143
 144. гр. ОСОБА_144 вул. АДРЕСА_144
 145. гр. ОСОБА_145 вул. АДРЕСА_145
 146. гр. ОСОБА_146 вул. АДРЕСА_146
 147. гр. ОСОБА_147 вул. АДРЕСА_147
 148. гр. ОСОБА_148 вул. АДРЕСА_148
 149. гр. ОСОБА_149 вул. АДРЕСА_149
 150. гр. ОСОБА_150 вул. АДРЕСА_150
 151. гр. ОСОБА_151 вул. АДРЕСА_151
 152. гр. ОСОБА_152 вул. АДРЕСА_152
 153. гр. ОСОБА_153 вул. АДРЕСА_153
 154. гр. ОСОБА_154 вул. АДРЕСА_154
 155. гр. ОСОБА_155 вул. АДРЕСА_155
 156. гр. ОСОБА_156 вул. АДРЕСА_156
 157. гр. ОСОБА_157 вул. АДРЕСА_157
 158. гр. ОСОБА_158 вул. АДРЕСА_158
 159. гр. ОСОБА_159 вул. АДРЕСА_159
 160. гр. ОСОБА_160 вул. АДРЕСА_160
 161. гр. ОСОБА_161 пр. АДРЕСА_161
 162. гр. ОСОБА_162 вул. АДРЕСА_162
 163. гр. ОСОБА_163 пров. АДРЕСА_163
 164. гр. ОСОБА_164 вул. АДРЕСА_164
 165. гр. ОСОБА_165 вул. АДРЕСА_165
 166. гр. ОСОБА_166 вул. АДРЕСА_166
 167. гр. ОСОБА_167 вул. АДРЕСА_167,
 168. гр. ОСОБА_168 вул. АДРЕСА_168
 169. гр. ОСОБА_169 вул. АДРЕСА_169
 170. гр. ОСОБА_170 вул. АДРЕСА_170
 171. гр. ОСОБА_171 вул. АДРЕСА_171
 172. гр. ОСОБА_172 вул. АДРЕСА_172
 173. гр. ОСОБА_173 пров. АДРЕСА_173

 

Голова комісії:                              Сергій Матусяк

 

Співголова комісії:                       Сергій Тимощук

 

Секретар комісії:                                      Ганна Баліцька

 

 

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

 


 

Бондарчук Олександр ____________

Швед Руслан               _____________

Парфілов Олег            _____________

Погосян Віталій         _____________

Попова Лариса           _____________

Кривов'яз Тамара     ____________

Юрчило Роман          ____________

Субботін Олександр ____________

Кушнір Ігор               ____________

Суханова Валентина  ____________

Білошкурська Тетяна____________

Пересенчук Олег       ____________

Бажура Анатолій      ____________

Якубчик Василь      ____________

 

 

Додаток до протоколу №2

«01» жовтня 2015 р. м.Вінниця 

 

Список громадян членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції які подали заяви щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та включення їх до єдиного реєстру.

 

 1.  гр. ОСОБА_1 – вул. АДРЕСА_1;
 2.  гр.ОСОБА_2 – вул. АДРЕСА_2

 

 

Голова комісії:                              Сергій Матусяк

 

Співголова комісії:                       Сергій Тимощук

 

Секретар комісії:                                      Ганна Баліцька

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

 

Бондарчук Олександр ____________

Швед Руслан               _____________

Парфілов Олег            _____________

Погосян Віталій         _____________

Попова Лариса           _____________

Кривов'яз Тамара     ____________

Юрчило Роман          ____________

Субботін Олександр ____________

Кушнір Ігор               ____________

Суханова Валентина  ____________

Білошкурська Тетяна____________

Пересенчук Олег       ____________

Бажура Анатолій      ____________

Якубчик Василь      ____________

 

Керуючий справами виконкому                                               С.Чорнолуцький