Земельні питання: Від 18.06.2015р.№ 1365
Керування дозволамиКерування дозволами

Про затвердження протоколу від 12.06.2015р. робочої наради Комісії по розподілу земельних

​Рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від  18.06.2015р.№ 1365

        

Про затвердження протоколу від 12.06.2015р.

робочої наради Комісії по розподілу земельних

ділянок між учасниками бойових дій, які брали

безпосередню участь в антитерористичній операції,

та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної

операції, для передачі земельних

ділянок безоплатно у власність

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2015р. №1155 із внесеними змінами рішенням від 11.06.2015р. №1282, керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Затвердити Протокол від 12.06.2015р. робочої наради Комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність, згідно з додатком.

 

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови С.Матусяка та С.Тимощука.

 

 

 

Секретар міської ради                                                            С.Моргунов

 


 

Додаток

до рішення виконкому міської ради від 18.06.2015р.  №1365

 

 

ПРОТОКОЛ №1

РОБОЧОЇ НАРАДИ КОМІСІЇ ПО РОЗПОДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК МІЖ УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ ВАНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ, ТА ЧЛЕНАМ СІМ'Ї ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА  АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК БЕЗОПЛАТНО У ВЛАСНІСТЬ

 

від 12 червня 2015року                 Місце проведення, м.Вінниця вул. Соборна,59

 

Співголова комісії: Тимощук Сергій Володимирович - заступник міського голови.

Секретар комісії: 

Баліцька Ганна Іванівна - головний спеціаліст департаменту архітектури, містобудування та кадастру міської ради.

 

ПРИСУТНІ:

Члени комісії:

1. Бондарчук Олександр Олексійович - заступник директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру, начальник служби кадастрів міської ради.

2. Швед Руслан Володимирович - заступник директора департаменту правової політики та якості міської ради.

3. Парфілов Олег Михайлович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій,мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради.

4. Погосян Віталій Валерійович - директор департаменту економіки і інвестицій міської ради.

5. Попова Лариса Віталіївна - директор департаменту соціальної політики міської ради.

6. Савчук Сергій Варфоломійович - голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи міської ради - за згодою.

7. Кривов'яз Тамара Миколаївна - голова постійної комісії з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення міської ради.

8. Жалюк Сергій Михайлович, Юрчило Роман Васильович, представники Повітряних Сил Збройних сил України.

9. Головань Володимир Володимирович, представник військової частини А2656.

10. Кушнір Ігор Юрійович , представник військової частини А1231.

11. представник військової частини 3008 (відсутній).

12. Сокорчук  Олександр Михайлович,представник Вінницького зонального відділу військової служби правопорядку.

13. Білошкурська Тетяна Олексіївна представник УМВС України у Вінницькій області.

14.Сас Валерій Олександрович представник Вінницького міського відділу УМВС України у Вінницькій області.

15. Іванов Сергій Іванович , представник управління Служби Безпеки України у Вінницькій області.

Всього:  17 осіб.

 

Порядок денний:

1.Порядок формування єдиного реєстру учасників АТО по місту Вінниці та розподілу земельних ділянок між учасниками антитерористичної операції, які отримали статус учасника бойових дій (далі – учасники бойових дій), та членам сім'ї загиблого учасника АТО, з метою передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

2.Порядок розгляду звернень учасників АТО та членам сім'ї загиблого учасника АТО, які подали заяви  щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговуваня жилого будинку, господарських будівель і споруд на території м. Вінниці та формування єдиного реєстру.

3. Про внесення до єдиного реєстру, з розподілу земельних ділянок, членам сім'ї загиблого учасника АТО, а  також членам сім'ї загиблого  учасника АТО, якому  присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно), які подали заяви  щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території м. Вінниці  (список додається).

 

СЛУХАЛИ:

Питання 1. Порядку денного.

Тимощук С.В. доповів про порядок формування єдиного реєстру учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій та членам сім'ї загиблого учасника АТО та порядок  передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО, членам сім'ї загиблого учасника АТО, а також У разі, якщо загиблому учаснику АТО, який на день смерті був зареєстрований на території міста Вінниці, присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно),  та прийняті рішення виконавчого комітету міської ради з даного питання.

 

ВИРІШИЛИ:                    

Підтримати порядок формування та створення  єдиного реєстру  учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій та членам сім'ї загиблого учасника АТО та порядок  передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО, членам сім'ї загиблого учасника АТО, а також У разі, якщо загиблому учаснику АТО, який на день смерті був зареєстрований на території міста Вінниці, присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно).

 

За : одноголосно  ( 17 осіб)

 

 

 

 

Питання 2. Порядку денного.

 

СЛУХАЛИ:

Баліцька Г.І доповіла членам комісії  про кількість звернень учасників АТО щодо включення до списків бажаючих на отримання земельних ділянок на території міста,  а також  про обмеженість територій, придатних для садибної забудови та відсутність земель запасу та земель резервного фонду у межах міста, які в межах держави формувались на територіях сільських та селищних рад, під час розпаювання колективних сільськогосподарських підприємств та надала на розгляд комісії схему розташування земельних ділянок, які передбачаються до передачі у власність учасникам АТО членам сім'ї загиблого учасника АТО, а також членам сім'ї загиблого учасника АТО якому  присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно).

В ході обговорення даного питання надійшла пропозиція від представників військових частин : Приймати та реєструвати документи від представників, які діють за дорученням, посвідченим командиром військової частини.

 

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Баліцької Г.І.,  взяти до відома.

2.Розпочати, відповідно до Положення затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.05.2015року №1155 із внесеними змінами рішенням від 11.06.2015року №1282,формування та створення  єдиного реєстру  учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій та членам сім'ї загиблого учасника АТО для  передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО, членам сім'ї загиблого учасника АТО, а також членам сім'ї  учасника АТО, у разі, якщо загиблому учаснику АТО, який на день смерті був зареєстрований на території міста Вінниці, присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно).

Підтримати пропозицію щодо прийняття та реєстрації документів від представників, які діють за дорученням, посвідченим командиром військової частини.

 

За: одноголосно  ( 17 осіб)

 

Питання 3. Порядку денного.

Баліцька Г.І доповіла членам комісії  про кількість звернень членів сім'ї загиблого учасника АТО, а  також членів сім'ї загиблого  учасника АТО, якому  присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно), які подали заяви  щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території м. Вінниці, список додається.

 

ВИРІШИЛИ:

1.Погодити список членів сім'ї загиблого учасника АТО, а  також членів сім'ї загиблого  учасника АТО, якому  присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно), які подали заяви  щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території м. Вінниці.

2. Включити зазначених громадян до єдиного реєстру, з розподілу земельних ділянок, членів сім'ї загиблого учасника АТО, а  також членів сім'ї загиблого  учасника АТО, якому  присвоєно звання Героя України (в тому числі посмертно).

 

За: одноголосно  ( 17 осіб)

 

Протокол Комісії  та список громадян подати розгляд  виконавчого комітету Вінницької міської ради для  затвердження.

 

Співголова комісії:                          Сергій Тимощук

 

Секретар комісії:                            Ганна Баліцька

 

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

 

Бондарчук Олександр Олексійович

 

Швед Руслан Володимирович

 

Парфілов Олег Михайлович

 

Погосян Віталій Валерійович

 

Попова Лариса Віталіївна

 

Савчук Сергій Варфоломійович

 

Кривов'яз Тамара Миколаївна

 

Жалюк Сергій Михайлович,

 

Юрчило Роман Васильович

 

Головань Володимир Володимирович

 

Кушнір Ігор Юрійович

 

Сокорчук  Олександр Михайлович

 

Білошкурська Тетяна Олексіївна

 

Сас Валерій Олександрович

 

Іванов Сергій Іванович

 

Додаток до протоколу №1

від «12» червня 2015р.   м. Вінниця

 

Список громадян по розподілу земельних ділянок між членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

 

 1. гр. ОСОБА_1– діл № 1-11;
 2. гр. ОСОБА_2– діл № 1-10;
 3. гр. ОСОБА_3– діл № 1-9;
 4. гр. ОСОБА_4– діл № 1-12;
 5. гр. ОСОБА_5– діл № 1-13;
 6. гр. ОСОБА_6– діл № 1-16;
 7. гр. ОСОБА_7– діл № 1-17;
 8. гр. ОСОБА_8– діл № 1-18;
 9. гр. ОСОБА_9 – діл № 1-19;
 10.  гр. ОСОБА_10 – діл № 1-24;
 11.  гр.ОСОБА_11 – діл № 1-15;
 12.  гр. ОСОБА_12 – діл № 1-25;
 13.  гр. ОСОБА_13 – діл № 1-26;
 14.  гр.ОСОБА_14 – діл № 1-23;
 15.  гр. ОСОБА_15– діл № 1-8;
 16.  гр.ОСОБА_16– діл № 1-20;
 17.  гр.ОСОБА_17 – діл № 1-22
 18.  гр.ОСОБА_18 – діл № 1-27

 

 

Співголова комісії                                                         Сергій Тимощук

 

 

Секретар комісії:                                                            Ганна Баліцька

 

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

 

________ Олександр Бондарчук                 ___________ Руслан Швед

________ Олег Парфілов                             ___________ Віталій Погосян

________ Лариса Попова                            ___________ Сергій Савчук

________ Тамара Кривов'яз                        ________________________

_______________________                         ________________________

_______________________                         ________________________

_______________________                         ________________________

_______________________                         ________________________

 

 

Керуючий справами виконкому                                               С.Чорнолуцький


 

Головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру

Твєрітінова Валерія Василівна

Департаменту архітектури, містобудування та кадастру.