Земельні питання: Від 20.08.2015 р. № 1874
Керування дозволамиКерування дозволами

Про затвердження протоколу від 14.08.2015р. засідання комісії з проведення жеребкування з визначенням номерів земельних ділянок

 

 

Рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 20.08.2015 р. №1874​

 

 

Про затвердження протоколу від 14.08.2015р.

засідання комісії з проведення жеребкування

з визначенням номерів земельних ділянок

між учасниками бойових дій, які брали

безпосередню участь в антитерористичній

операції, для передачі земельних ділянок

безоплатно у власність на території міста

в районі вул. Північна

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2015р. №1155 із внесеними змінами рішенням від 11.06.2015р. №1282, керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Протокол від 14.08.2015р. засідання комісії з проведення жеребкування з визначенням номерів земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність на території міста в районі вул. Північна, згідно з додатком.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови С.Матусяка та С.Тимощука.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                            С.Моргунов

 


 

Додаток

до рішення виконкому міської ради від 20.08.2015 р. № 1874

 

 

ПРОТОКОЛ №1

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ ЖЕРЕБКУВАННЯ З ВИЗНАЧЕННЯМ НОМЕРІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК МІЖ УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ, ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК БЕЗОПЛАТНО У ВЛАСНІСТЬ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА В РАЙОНІ ВУЛ. ПІВНІЧНА

 

 від 14.08 2015року                 Місце проведення, м. Вінниця вул. Соборна,59

 

Співголова комісії: Тимощук Сергій Володимирович - заступник міського голови.

Секретар комісії: 

Баліцька Ганна Іванівна - головний спеціаліст департаменту архітектури, містобудування та кадастру міської ради.

 

ПРИСУТНІ:

Члени комісії:

1. Бондарчук Олександр Олексійович - заступник директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру, начальник служби кадастрів міської ради.

2. Швед Руслан Володимирович - заступник директора департаменту правової політики та якості міської ради.

3. Парфілов Олег Михайлович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій,мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради.

4. Погосян Віталій Валерійович - директор департаменту економіки і інвестицій міської ради.

5. Попова Лариса Віталіївна - директор департаменту соціальної політики міської ради.

6. Савчук Сергій Варфоломійович - голова постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи міської ради - за згодою.

 

Всього:  8  осіб.

Комісія є правомочна.

Порядок денний:

1.Про зняття з жеребкування учасника №2 Гуменного Юрія Михайловича, внесеного до єдиного реєстру відповідно до протоколу комісії від 03 серпня 2015 року, яким не надано підтверджуючих документів учасника АТО та учасника бойових дій. Дана земельна ділянка буде передана у власність учаснику АТО або одному члену сім'ї загиблого, за рішенням  робочої наради комісії по розподілу земельних ділянок  між учасниками бойових дій , які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність .

 

За: одноголосно (8 осіб)

2. Проведення процедури жеребкування серед громадян (учасників АТО), щодо визначення номерів земельних ділянок, на які розроблено детальний план території, згідно додатку 2 до протоколу  №2 «Робочої наради комісії  по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність» від 03 серпня 2015року затвердженого рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 06.08.2015р. № 1737.

 

ДОПОВІЛИ:

Співголова Тимощук С.В. про процедуру розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та включені  до Єдиного реєстру учасників АТО по місту Вінниці.

Земельні ділянки виділяються на безкоштовній основі для  обслуговування жилого будинку, господарських будівель.

Наразі ми, на жаль, не можемо задовольнити потребу усіх учасників бойових дій, які подали відповідні заяви, оскільки у місті обмаль земельних ділянок. Сьогодні – перший крок у цьому напрямку.

Але процедура включення бажаючих до Єдиного реєстру учасників АТО по м. Вінниці, які висловили бажання отримати земельну ділянку, триває. Продовжується також робота з визначення перспективних територій, на яких такі земельні ділянки можуть бути виділені.

Загалом сьогодні  буде розподілена 71 земельна ділянка.

Щоб процес розподілу ділянок був відкритим та прозорим, а всі учасники знаходились в рівних умовах,  ми використовуємо практику жеребкування, вперше започатковану під час реалізації  міської програми «Муніципальне житло м. Вінниці».

 

 

Перед початком жеребкування:

За пропозицією співголови комісії методом підняття рук з усіх зареєстрованим учасникам жеребкування на добровільних засадах визначити  2 кандидати у члени комісії  від учасників жеребкування.

Методом підняття рук з усіх зареєстрованим учасникам жеребкування на добровільних засадах визначено 2 кандидати у члени комісії від учасників жеребкування:

1. ОСОБА_20

2. ОСОБА_24

 

Бондарчук Олександр Олексійович - заступник директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру, начальник служби кадастрів міської ради, який стисло розповів про процес жеребкування, який сьогодні відбудеться

Положення про проведення жеребкування схвалено рішенням виконавчого комітету міської ради від 04.06.2015 року №1213  та опубліковано на офіційному сайті міської ради. Учасники жеребкування мали можливість ознайомитись з його змістом та отримали відповідні повідомлення .

Жеребкування проводиться в один етап за допомогою прозорого барабану та комплекту  карток.

Всі картки однакові за розміром і кольором. Кожна картка містить  порядковий номер, місце розташування та орієнтовну площу  земельної ділянки у відповідності зі Схемою, яку Ви бачите на екрані. Картки знаходяться у запечатаному конверті і перед початком жеребкування будуть вкинуті в барабан.

Список учасників жеребкування, сформований згідно додатку 2, до протоколу  №2 «Робочої наради комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність», від 03 серпня 2015року затверджений рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 06.08.2015р. № 1737,

Усі учасники, які сьогодні пройшли реєстрацію, засвідчили свою особу або пред'явили належним чином посвідчену довіреність, допускаються до  проходження жеребкування.

Кожного зареєстрованого учасника послідовно будуть запрошувати до барабану, з якого він самостійно витягне по одній картці кожний.

Після цього кожен з учасників  відкриє картку і оголосить  дані, зазначені у картці. Правильність оголошених даних перевіряється і вноситься в протокол. Дані засвідчуються особистим підписом Учасника жеребкування.

Одночасно на моніторах, встановлених в залі, Ви зможете побачити місце розташування земельної ділянки на схемі. Обрана ділянка підсвічується кольором.

За прозорістю процедури  жеребкування та забезпеченням  рівних умов для кожного учасника спостерігатиме Комісія, склад якої затверджений рішенням виконкому.

Члени комісії здійснюють свої повноваження на громадських засадах.  Очолює комісію заступник міського голови Сергій Тимощук.

Також у залі присутні командири частин та підрозділів, в яких проходять службу сьогоднішні учасники жеребкування. Вони також спостерігатимуть за правильністю та прозорістю проведення заходу.

Наголошено також на тому, що жеребкування проводиться в один етап і лише сьогодні.

Для осіб, які з різних причин  не з'явились  сьогодні  для реєстрації, діє наступна процедура.

Після завершення проведення жеребкування серед усіх зареєстрованих учасників комісія простим голосуванням обирає зі свого складу одного уповноваженого члена Комісії, який пройде жеребкування за учасників Жеребкування, які не з'явились.

Обраний член комісії проходить до барабану. Зачитуються прізвища Учасників жеребкування, які не з'явились, і уповноважений член комісії послідовно витягує по одній картці за кожного учасника, який не з'явився, відкриває  картку і оголошує дані, визначені у картці. Підсумки жеребкування заносяться в протокол, який підписують усі члени комісії, та затверджуються рішенням виконавчого комітету міської ради.

 

 

 

Далі  Тимощук Сергій Володимирович

Сьогодні пройшли реєстрацію із 71 учасника жеребкування, що засвідчили свою особу або пред'явили належним чином посвідчену довіреність 54 учасника жеребкування які допускаються до  проходження жеребкування.

Отже, розпочинаємо процедуру жеребкування.

До барабана запрошуються:

1. ОСОБА_1

3. ОСОБА_3

5. ОСОБА_4

8. ОСОБА_8

11. ОСОБА_11

12. ОСОБА_12

13. ОСОБА_13

14. ОСОБА_14 по дорученню батько

15.  ОСОБА_15

16. ОСОБА_16

17. ОСОБА_17

18. ОСОБА_18 по дорученню дружина

19. ОСОБА_19

20. ОСОБА_20

22. ОСОБА_22

23. ОСОБА_23

24. ОСОБА_24

25. ОСОБА_25

26. ОСОБА_26

27. ОСОБА_27

28. ОСОБА_28

29. ОСОБА_29

30 ОСОБА_30

31. ОСОБА_31

32. ОСОБА_32 по дорученню дружина

33. ОСОБА_33 по дорученню дружина

35. ОСОБА_ 35 по дорученню мати

36. ОСОБА_ 36

37. ОСОБА_37

39. ОСОБА_39

40. ОСОБА_40

41. ОСОБА_41

42. ОСОБА_42

43. ОСОБА_43

44. ОСОБА_ 44 по дорученню

46. ОСОБА_46 по дорученню дружина

47. ОСОБА_ 47

48. ОСОБА_ 48

51. ОСОБА_ 51

52. ОСОБА_52

53. ОСОБА_ 53

54. ОСОБА_ 54

55. ОСОБА_55

56. ОСОБА_56

57. ОСОБА_57

58. ОСОБА_ 58 по дорученню дружина

60. ОСОБА_60 по дорученню дружина

61. ОСОБА_61

62. ОСОБА_62

63. ОСОБА_63

64. ОСОБА_64

66. ОСОБА_66

67. ОСОБА_67

68. ОСОБА_68

69. ОСОБА_69 по дорученню дружина

70. ОСОБА_70

71. ОСОБА_ 71.

Співголова: Тимощук Сергій Володимирович:

Після завершення проведення жеребкування серед усіх зареєстрованих учасників комісії прошу комісію простим голосуванням обрати зі свого складу одного уповноваженого члена Комісії, який пройде жеребкування за учасників Жеребкування, які з різних причин  не з'явились  сьогодні  для реєстрації.

За результатами голосування Комісії із свого складу обрано  Глухова Руслана Анатолійовича, уповноваженого члена Комісії, який пройде жеребкування за учасників Жеребкування, які не з'явились для реєстрації, які включені до єдиного реєстру за :

4       ОСОБА_4

6       ОСОБА_6

7       ОСОБА_7

9       ОСОБА_9

10     ОСОБА_10

21     ОСОБА_21

32     ОСОБА_32

34     ОСОБА_34

38     ОСОБА_38

45     ОСОБА_45

49     ОСОБА_49

50     ОСОБА_50

61     ОСОБА_61

62     ОСОБА_62

63     ОСОБА_63

65     ОСОБА_65

 

Протокол Комісії  та список громадян згідно (Додатоку №1) , які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, подати на розгляд  виконавчого комітету Вінницької міської ради для  затвердження.

 

Співголова комісії:                          Сергій Тимощук

 

Секретар комісії:                               Ганна Баліцька

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

 

Бондарчук Олександр  ____________________

 

Швед Руслан                _____________________

 

Парфілов Олег             _____________________

 

Погосян Віталій           _____________________

 

Попова Лариса             _____________________

 

Савчук Сергій              ______________________

Глухов Руслан              _____________________

Рисак Дмитро               ____________________

 

Додаток 1 до протоколу

засідання Комісії з проведення

жеребкування  від 14.08.2015 року

 

РЕЗУЛЬТАТИ

жеребкування з визначення номерів земельних ділянок серед громадян учасників АТО, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, для отримання земельної ділянки безоплатно у приватну власність, відповідно до порядку черговості поданих заяв та документів визначених у списку.

 

№ з/пПІБ учасника або уповноваженої особиНомер земельної ділянки

підпис

 

1ОСОБА_1 1.69 
2ОСОБА_2 --
3ОСОБА_3 1.76 
4ОСОБА_4 1.31 
5ОСОБА_5 1.3 
6ОСОБА_6 1.68 
7ОСОБА_7 1.81 
8ОСОБА_8 1.29 
9ОСОБА_9 1.14 
10ОСОБА_10 1.56 
11ОСОБА_11 1.89 
12ОСОБА_12 1.77 
13ОСОБА_13 1.1 
14ОСОБА_14 1.34 
15ОСОБА_15 1.33 
16ОСОБА_16 1.65 
17ОСОБА_17 1.49 
18ОСОБА_18 1.54 
19ОСОБА_191.80  
20ОСОБА_20 1.71 
21ОСОБА_21 1.48 
22ОСОБА_22 1.58 
23ОСОБА_23 1.30 
24ОСОБА_24 1.75 
25ОСОБА_25 1.32 
26ОСОБА_26 1.73 
27ОСОБА_27 1.28 
28ОСОБА_28 1.59 
29ОСОБА_29 1.55 
30ОСОБА_30 1.64 
31ОСОБА_31 1.37 
32ОСОБА_32 1.42 
33ОСОБА_33 1.88 
34ОСОБА_34 1.50 
35ОСОБА_35 1.47 
36ОСОБА_36 1.54 
37ОСОБА_37 1.86 
38ОСОБА_38 1.45 
39ОСОБА_39 1.52 
40ОСОБА_40 1.72 
41ОСОБА_41 1.78 
42ОСОБА_42 1.21 
43ОСОБА_43 1.82 
44ОСОБА_44 1.85 
45ОСОБА_45 1.49 
46ОСОБА_46 1.5 
47ОСОБА_47 1.7 
48ОСОБА_48 1.66 
49ОСОБА_49 1.36 
50ОСОБА_50 1.6 
51ОСОБА_51 1.63 
52ОСОБА_52 1.35 
53ОСОБА_53 1.67 
54ОСОБА_54 1.51 
55ОСОБА_55 1.70 
56ОСОБА_56 1.2 
57ОСОБА_57 1.60 
58ОСОБА_58 1.38 
59ОСОБА_59 1.44 
60ОСОБА_60 1.4 
61ОСОБА_61 1.83 
62ОСОБА_62 1.61 
63ОСОБА_63 1.79 
64ОСОБА_64 1.53 
65ОСОБА_65 1.74 
66ОСОБА_66 1.40 
67ОСОБА_67 1.62 
68ОСОБА_68 1.46 
69ОСОБА_69 1.87 
70ОСОБА_70 1.84 
71ОСОБА_71 1.39 

 

Земельна ділянка №1.43 буде передана у власність учаснику АТО або одному члену сім'ї загиблого, за рішенням  робочої наради комісії по розподілу земельних ділянок  між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членам сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

 

 

Співголова комісії:                          Сергій Тимощук

 

Секретар комісії:                               Ганна Баліцька

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

 

Бондарчук Олександр  ____________________

 

Швед Руслан                _____________________

 

Парфілов Олег             _____________________

 

Погосян Віталій           _____________________

 

Попова Лариса             _____________________

 

Савчук Сергій              ______________________

Глухов Руслан              _____________________

Рисак Дмитро               ____________________

 

 

Керуючий справами виконкому                                               С.Чорнолуцький


 

Департаменту архітектури, містобудування та кадастру

 

Твєрітінова Валерія Василівна

 

Головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру