Земельні питання: Від 06.08.2015р. № 1737
Керування дозволамиКерування дозволами

Про затвердження протоколу від 03.08.2015р. робочої наради Комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій

Рішення виконавчого комітету Вінни цької міської ради від 06.08.2015р. № 1737

       

Про затвердження протоколу від 03.08.2015р.

робочої наради Комісії по розподілу земельних

ділянок між учасниками бойових дій, які брали

безпосередню участь в антитерористичній операції,

та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної

операції, для передачі земельних

ділянок безоплатно у власність

 

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 28.05.2015р. №1155 із внесеними змінами рішенням від 11.06.2015р. №1282, керуючись ч. 1 ст. 52, ч. 6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Затвердити Протокол від 03.08.2015р. робочої наради Комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім'ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність, згідно з додатком.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови С.Матусяка та С.Тимощука.

 

 

 

Секретар міської ради                                                            С.Моргунов

 


 

 

 

 

Додаток

до рішення виконкому міської ради від 06.08.2015р. № 1737

 

ПРОТОКОЛ №2

РОБОЧОЇ НАРАДИ КОМІСІЇ ПО РОЗПОДІЛУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК МІЖ УЧАСНИКАМИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ ВАНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ, ТА ЧЛЕНАМ СІМ'Ї ЗАГИБЛОГО УЧАСНИКА  АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ДЛЯ ПЕРЕДАЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК БЕЗОПЛАТНО У ВЛАСНІСТЬ

 

 від 03 серпня 2015року                Місце проведення, м. Вінниця вул. Соборна,59

 

Голова комісії: Матусяк  Сергій Володимирович - заступник міського голови.

Співголова комісії: Тимощук Сергій Володимирович - заступник міського голови.

Секретар комісії: 

Баліцька Ганна Іванівна - головний спеціаліст департаменту архітектури, містобудування та кадастру міської ради.

 

ПРИСУТНІ:

Члени комісії:

1. Бондарчук Олександр Олексійович - заступник директора департаменту архітектури, містобудування та кадастру , начальник служби кадастрів міської ради.

2. Швед Руслан Володимирович - заступник директора департаменту правової політики та якості міської ради.

3. Парфілов Олег Михайлович - начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій,мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності міської ради.

4. Погосян Віталій Валерійович - директор департаменту економіки і інвестицій міської ради.

5. Попова Лариса Віталіївна - директор департаменту соціальної політики міської ради.

6. Представник Повітряних Сил Збройних сил України.

7. Представник військової частини А2656.

8. Представник військової частини А1231.

9. Представник військової частини 3008.

10. Представник Вінницького зонального відділу військової служби правопорядку відсутній.

11. Представник УМВС України у Вінницькій області.

12. Представник Вінницького міського відділу УМВС України у Вінницькій області.

13. Представник управління Служби Безпеки України у Вінницькій області.

 

Всього:16 осіб.

Порядок денний:

1. Формування єдиного реєстру учасників АТО по місту Вінниці та розподілу земельних ділянок між учасниками антитерористичної операції, які отримали статус учасника бойових дій (далі – учасники бойових дій), та членам сім'ї загиблого учасника АТО, з метою передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

2. Розгляд звернень учасників АТО, які подали заяви  щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на території м. Вінниці та формування єдиного реєстру.

 

СЛУХАЛИ:

Питання 1. Порядку денного.

Матусяк С.В. доповів про порядок формування та включення до єдиного реєстру учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій та порядок  передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО.

ВИРІШИЛИ:

Сформувати та створити єдиний реєстр учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій для отримання земельної ділянки і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд учасниками АТО, які отримали статус учасника бойових в порядку подання та реєстрації  заяв щодо включення їх до списку бажаючих на отримання земельної ділянки.

За: одноголосно (16 осіб)

 

СЛУХАЛИ:

Питання 2. Порядку денного.

Матусяк С.В. доповів членам комісії  про кількість звернень учасників АТО щодо включення до списків бажаючих на отримання земельних ділянок на території міста, а також про обмеженість територій, придатних для садибної забудови та відсутність земель запасу та земель резервного фонду у межах міста, а також про кількість листів, які направлені учасникам АТО щодо надання необхідних для включення їх до єдиного реєстру, а також проінформував про те, що станом на 03.08.2015року на листи в кількості 151,  які були надіслані у червні місяці поточного року, в порядку черговості поданих заяв, подано 121 копію посвідчення учасника бойових дій, список додається.

Крім того Матусяк С.В. доповів про роботу виконавчих органів міської ради щодо пошуку земельних ділянок придатних під садибну забудову, а також про те, що в списках бажаючих на отримання земельних ділянок у м. Вінниці перебувають, крім учасників АТО, учасники та ветерани ВВ, а також учасники бойових дій в Афганістані в кількості 166 чоловік та багатодітні сім'ї в кількості 376, та вніс пропозиції щодо відсоткового розподілу в майбутньому земельних ділянок між пільговими категоріями громадян м. Вінниці 50% учасники АТО та 50% між іншими пільговими категоріями.

Дана пропозиція не стосується 71 земельної ділянки по вул. Північна, які повністю будуть передані у власність учасникам АТО, відповідно до єдиного реєстру.

 

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію Матусяка С.В., взяти до відома та погодити пропорційний розподіл земельних ділянок між учасниками АТО та мешканцями міста.

2. Розпочати формування, відповідно до Положення, та створення єдиного реєстру учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій для передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд учасникам АТО в порядку подання та реєстрації заяв Учасників АТО.

3. Погодити список учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій для передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в кількості 121 осіб, що подали необхідні документи, (список додається).

4.Включити до єдиного реєстру даних учасників АТО по місту Вінниці, які отримали статус учасника бойових дій для передачі безоплатно у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в кількості 121 осіб, список додається (Додаток №1)

5. Включити до списку осіб, учасників АТО, які прийматимуть участь у жеребкуванні 71-го учасника відповідно до порядку черговості поданих заяв та документів визначених у списку, список додається (додаток №2)

6. У разі письмової відмови учасника АТО , який включений до списку на жеребкування,  від отримання в даному районі земельної ділянки, даний учасник переноситься у списку  Єдиного  реєстру  та стає № 72, наступний учасник включається до списку жеребкування за тим самим номером учасника який відмовився від земельної ділянки, в даному районі, за поданням комісії.

При повторній відмові учасника АТО від запропонованої земельної ділянки, даний учасник, відповідно до протоколу комісії переноситься в кінець списку (Єдиного реєстру).

7. Провести жеребкування 71-го учасника, відповідно до порядку черговості поданих заяв та документів, визначених у додатку №2 до протоколу, 14.08.2015р.

 

За: одноголосно (16 осіб)

 

Протокол Комісії  та список громадян подати розгляд  виконавчого комітету Вінницької міської ради для затвердження.

 

Голова комісії:                                 Сергій Матусяк

 

Співголова комісії:                       Сергій Тимощук

 

Секретар комісії:                            Ганна Баліцька

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:


 


 

Бондарчук Олександр Олексійович ______________

Швед Руслан Володимирович         ______________

Парфілов Олег Михайлович            ______________

Погосян Віталій Валерійович          ______________

Попова Лариса Віталіївна                ______________

Представник Повітряних Сил Збройних сил України ______________

Представник військової частини А2656 ______________

Представник військової частини А1231______________

Представник військової частини 3008 ______________

Представник Вінницького зонального ______________

відділу військової служби правопорядку відсутній ______________

Представник УМВС України у Вінницькій області. ______________

Представник Вінницького міського ______________

відділу УМВС України у Вінницькій області ______________

 

Представник управління Служби Безпеки України

 у Вінницькій області                                                  ______________

 

 

Додаток до протоколу №1

«03» серпня 2015 р.   м. Вінниця

Список громадян учасників антитерористичної операції які подали копії посвідчення учасника бойових дій для розгляду на Комісії по розподілу земельних ділянок  та формування  Єдиного реєстру учасників АТО:

1       гр. ОСОБА_1     вул. АДРЕСА_1

2       гр. ОСОБА_2     вул. АДРЕСА_2

3       гр. ОСОБА_3     вул. АДРЕСА_3

4       гр. ОСОБА_4     пр. АДРЕСА_4

5       гр. ОСОБА_5     вул. АДРЕСА_5

6       гр. ОСОБА_6     вул. АДРЕСА_6

7       гр. ОСОБА_7     вул. АДРЕСА_7

8       гр. ОСОБА_8     вул. АДРЕСА_8

9       гр. ОСОБА_9     1-й пров. АДРЕСА_9

10     гр. ОСОБА_10   площа АДРЕСА_10

11     гр. ОСОБА_11   вул. АДРЕСА_11

12     гр. ОСОБА_12   вул. АДРЕСА_12

13     гр. ОСОБА_13   вул. АДРЕСА_13

14     гр. ОСОБА_14   вул. АДРЕСА_14

15     гр. ОСОБА_15   вул. АДРЕСА_15

16     гр. ОСОБА_16   вул. АДРЕСА_16

17     гр. ОСОБА_17   пров. АДРЕСА_17

18     гр. ОСОБА_18   вул. АДРЕСА_18

19     гр. ОСОБА_19   вул. АДРЕСА_19

20     гр. ОСОБА_20   вул. АДРЕСА_20

21     гр. ОСОБА_21   вул. АДРЕСА_21

22     гр. ОСОБА_22   вул. АДРЕСА_22

23     гр. ОСОБА_23   вул. АДРЕСА_23

24     гр. ОСОБА_24   вул. АДРЕСА_24

25     гр. ОСОБА_25   вул. АДРЕСА_25

26     гр. ОСОБА_26   вул. АДРЕСА_26

27     гр. ОСОБА_27   вул. АДРЕСА_27

28     гр. ОСОБА_28   вул. АДРЕСА_28

29     гр. ОСОБА_29   вул. АДРЕСА_29

30     гр. ОСОБА_30   вул. АДРЕСА_30

31     гр. ОСОБА_31   пр. АДРЕСА_31

32     гр. ОСОБА_32   1-й пров. АДРЕСА_32

33     гр. ОСОБА_33   вул. АДРЕСА_33

34     гр. ОСОБА_34   вул. АДРЕСА_34

35     гр. ОСОБА_35   вул. АДРЕСА_35

36     гр. ОСОБА_36   вул. АДРЕСА_36

37     гр. ОСОБА_37   вул. АДРЕСА_37

38     гр. ОСОБА_38   вул. АДРЕСА_38

39     гр. ОСОБА_39   вул. АДРЕСА_39

40     гр. ОСОБА_40   пров. АДРЕСА_40

41     гр. ОСОБА_41   вул. АДРЕСА_41

42     гр. ОСОБА_42   пр. АДРЕСА_42

43     гр. ОСОБА_43   вул. АДРЕСА_43

44     гр. ОСОБА_44   вул. АДРЕСА_44

45     гр. ОСОБА_45   вул. АДРЕСА_45

46     гр. ОСОБА_46   вул. АДРЕСА_46

47     гр. ОСОБА_47   вул. АДРЕСА_47

48     гр. ОСОБА_48   вул. АДРЕСА_48

49     гр. ОСОБА_49   вул. АДРЕСА_49

50     гр. ОСОБА_50   вул. АДРЕСА_50

51     гр. ОСОБА_51   вул. АДРЕСА_51

52     гр. ОСОБА_52   вул. АДРЕСА_52

53     гр. ОСОБА_53   вул. АДРЕСА_53

54     гр. ОСОБА_54   вул. АДРЕСА_54

55     гр. ОСОБА_55   вул. АДРЕСА_55

56     гр. ОСОБА_56   вул. АДРЕСА_56

57     гр. ОСОБА_57   вул. АДРЕСА_57

58     гр. ОСОБА_58   вул. АДРЕСА_58

59     гр. ОСОБА_59   вул. АДРЕСА_59

60     гр. ОСОБА_60   вул. АДРЕСА_60

61     гр. ОСОБА_61   вул. АДРЕСА_61

62     гр. ОСОБА_62   вул. АДРЕСА_62

63     гр. ОСОБА_63   вул. АДРЕСА_63

64     гр. ОСОБА_64   вул. АДРЕСА_64

65     гр. ОСОБА_65   вул. АДРЕСА_65

66     гр. ОСОБА_66   вул. АДРЕСА_66

67     гр. ОСОБА_67   пр. АДРЕСА_67

68     гр. ОСОБА_68   вул. АДРЕСА_68

69     гр. ОСОБА_69   вул. АДРЕСА_69

70     гр. ОСОБА_70   вул. АДРЕСА_70

71     гр. ОСОБА_71   2-й пров. АДРЕСА_71

72     гр. ОСОБА_72   вул. АДРЕСА_72

73     гр. ОСОБА_73   пр. АДРЕСА_73

74     гр. ОСОБА_74   вул. АДРЕСА_74

75     гр. ОСОБА_75   вул. АДРЕСА_75

76     гр. ОСОБА_76   вул. АДРЕСА_76

77     гр. ОСОБА_77   вул. АДРЕСА_77

78     гр. ОСОБА_78   пров. АДРЕСА_78

79     гр. ОСОБА_79   2-й пров. АДРЕСА_79

80     гр. ОСОБА_80   вул. АДРЕСА_80

81     гр. ОСОБА_81   вул. АДРЕСА_81

82     гр. ОСОБА_82   вул. АДРЕСА_82

83     гр. ОСОБА_83   пров. АДРЕСА_83

84     гр. ОСОБА_84   вул. АДРЕСА_84

85     гр. ОСОБА_85   вул. АДРЕСА_85

86     гр. ОСОБА_86   вул. АДРЕСА_86

87     гр. ОСОБА_87   вул. АДРЕСА_87

88     гр. ОСОБА_88   вул. АДРЕСА_88

89     гр. ОСОБА_89   вул. АДРЕСА_89

90     гр. ОСОБА_90   вул. АДРЕСА_90

91     гр. ОСОБА_91   вул. АДРЕСА_91

92     гр. ОСОБА_92   вул. АДРЕСА_92

93     гр. ОСОБА_93   вул. АДРЕСА_93

94     гр. ОСОБА_94   вул. АДРЕСА_94

95     гр. ОСОБА_95   пр. АДРЕСА_95

96     гр. ОСОБА_96   вул. АДРЕСА_96

97     гр. ОСОБА_97   пров. АДРЕСА_97

98     гр. ОСОБА_98   пров. АДРЕСА_98

99     гр. ОСОБА_99   вул. АДРЕСА_99

100   гр. ОСОБА_100 вул. АДРЕСА_100

101   гр. ОСОБА_101 вул. АДРЕСА_101

102   гр. ОСОБА_102 вул. Демчука, 102

103   гр. ОСОБА_103 вул. АДРЕСА_103

104   гр. ОСОБА_104 вул. АДРЕСА_104

105   гр. ОСОБА_105 вул. АДРЕСА_105

106   гр. ОСОБА_106 вул. АДРЕСА_106

107   гр. ОСОБА_107 вул. АДРЕСА_107

108   гр. ОСОБА_108 2-й пров. АДРЕСА_108

109   гр. ОСОБА_109 вул. АДРЕСА_109

110   гр. ОСОБА_110 пров. АДРЕСА_110

111   гр. ОСОБА_111 вул. АДРЕСА_111

112   гр. ОСОБА_112 1-й пров. АДРЕСА_112

113   гр. ОСОБА_113 вул. АДРЕСА_113

114   гр. ОСОБА_114 вул. АДРЕСА_114

115   гр. ОСОБА_115 вул. АДРЕСА_115

116   гр. ОСОБА_116 вул. АДРЕСА_116

117   гр. ОСОБА_117 вул. АДРЕСА_117

118   гр. ОСОБА_118 пров. Шкільний, 118

119   гр. ОСОБА_119 вул. АДРЕСА_119

120   гр. ОСОБА_120 пр. АДРЕСА_120

121   гр. ОСОБА_121 пров. АДРЕСА_121

 

Голова комісії:                                         Сергій Матусяк

Співголова комісії:                       Сергій Тимощук

Секретар комісії:                            Ганна Баліцька

 

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:


 

Бондарчук Олександр _______________

Руслан Швед               _______________

Олег Парфілов            _______________

Віталій Погосян         ________________

Лариса Попова           ________________

Представник Повітряних

Сил Збройних сил України 

Представник військової частини А2656

Представник військової частини А1231

 Представник військової частини 3008

Представник Вінницького зонального

відділу військової служби правопорядку відсутній

Представник УМВС України у Вінницькій області

Представник Вінницького міського

 

відділу УМВС України у Вінницькій області

 

Представник управління Служби Безпеки України у Вінницькій області


 

                                                

Додаток до протоколу №2

«03» серпня 2015 р.   м. Вінниця

Список громадян, учасників АТО, які включаються в жеребкування для отримання земельної ділянки безоплатно у приватну власність, відповідно до порядку черговості поданих заяв та документів визначених у списку:

 

1       гр. ОСОБА_1     вул. АДРЕСА_1

2       гр. ОСОБА_2     вул. АДРЕСА_2

3       гр. ОСОБА_3     вул. АДРЕСА_3

4       гр. ОСОБА_4     пр. АДРЕСА_4

5       гр. ОСОБА_5     вул. АДРЕСА_5

6       гр. ОСОБА_6     вул. АДРЕСА_6

7       гр. ОСОБА_7     вул. АДРЕСА_7

8       гр. ОСОБА_8     вул. АДРЕСА_8

9       гр. ОСОБА_9     1-й пров. АДРЕСА_9

10     гр. ОСОБА_10   площа АДРЕСА_10

11     гр. ОСОБА_11   вул. АДРЕСА_11

12     гр. ОСОБА_12   вул. АДРЕСА_12

13     гр. ОСОБА_13   вул. АДРЕСА_13

14     гр. ОСОБА_14   вул. АДРЕСА_14

15     гр. ОСОБА_15   вул. АДРЕСА_15

16     гр. ОСОБА_16   вул. АДРЕСА_16

17     гр. ОСОБА_17   пров. АДРЕСА_17

18     гр. ОСОБА_18   вул. АДРЕСА_18

19     гр. ОСОБА_19   вул. АДРЕСА_19

20     гр. ОСОБА_20   вул. АДРЕСА_20

21     гр. ОСОБА_21   вул. АДРЕСА_21

22     гр. ОСОБА_22   вул. АДРЕСА_22

23     гр. ОСОБА_23   вул. АДРЕСА_23

24     гр. ОСОБА_24   вул. АДРЕСА_24

25     гр. ОСОБА_25   вул. АДРЕСА_25

26     гр. ОСОБА_26   вул. АДРЕСА_26

27     гр. ОСОБА_27   вул. АДРЕСА_27

28     гр. ОСОБА_28   вул. АДРЕСА_28

29     гр. ОСОБА_29   вул. АДРЕСА_29

30     гр. ОСОБА_30   вул. АДРЕСА_30

31     гр. ОСОБА_31   пр. АДРЕСА_31

32     гр. ОСОБА_32   1-й пров. АДРЕСА_32

33     гр. ОСОБА_33   вул. АДРЕСА_33

34     гр. ОСОБА_34   вул. АДРЕСА_34

35     гр. ОСОБА_35   вул. АДРЕСА_35

36     гр. ОСОБА_36   вул. АДРЕСА_36

37     гр. ОСОБА_37   вул. АДРЕСА_37

38     гр. ОСОБА_38   вул. АДРЕСА_38

39     гр. ОСОБА_39   вул. АДРЕСА_39

40     гр. ОСОБА_40   пров. АДРЕСА_40

41     гр. ОСОБА_41   вул. АДРЕСА_41

42     гр. ОСОБА_42   пр. АДРЕСА_42

43     гр. ОСОБА_43   вул. АДРЕСА_43

44     гр. ОСОБА_44   вул. АДРЕСА_44

45     гр. ОСОБА_45   вул. АДРЕСА_45

46     гр. ОСОБА_46   вул. АДРЕСА_46

47     гр. ОСОБА_47   вул. АДРЕСА_47

48     гр. ОСОБА_48   вул. АДРЕСА_48

49     гр. ОСОБА_49   вул. АДРЕСА_49

50     гр. ОСОБА_50   вул. АДРЕСА_50

51     гр. ОСОБА_51   вул. АДРЕСА_51

52     гр. ОСОБА_52   вул. АДРЕСА_52

53     гр. ОСОБА_53   вул. АДРЕСА_53

54     гр. ОСОБА_54   вул. АДРЕСА_54

55     гр. ОСОБА_55   вул. АДРЕСА_55

56     гр. ОСОБА_56   вул. АДРЕСА_56

57     гр. ОСОБА_57   вул. АДРЕСА_57

58     гр. ОСОБА_58   вул. АДРЕСА_58

59     гр. ОСОБА_59   вул. АДРЕСА_59

60     гр. ОСОБА_60   вул. АДРЕСА_60

61     гр. ОСОБА_61   вул. АДРЕСА_61

62     гр. ОСОБА_62   вул. АДРЕСА_62

63     гр. ОСОБА_63   вул. АДРЕСА_63

64     гр. ОСОБА_64   вул. АДРЕСА_64

65     гр. ОСОБА_65   вул. АДРЕСА_65

66     гр. ОСОБА_66   вул. АДРЕСА_66

67     гр. ОСОБА_67   пр. АДРЕСА_67

68     гр. ОСОБА_68   вул. АДРЕСА_68

69     гр. ОСОБА_69   вул. АДРЕСА_69

70     гр. ОСОБА_70   вул. АДРЕСА_70

71     гр. ОСОБА_71   2-й пров. АДРЕСА_71

 

Голова комісії:                              Сергій Матусяк

Співголова комісії:                       Сергій Тимощук

Секретар комісії:                            Ганна Баліцька

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:


 

Бондарчук Олександр _______________

Руслан Швед               _______________

Олег Парфілов            _______________

Віталій Погосян         ________________

Лариса Попова           ________________

Представник Повітряних

Сил Збройних сил України 

Представник військової частини А2656

Представник військової частини А1231

Представник військової частини 3008

Представник Вінницького зонального

відділу військової служби правопорядку відсутній

Представник УМВС України у Вінницькій області

Представник Вінницького міського

 

відділу УМВС України у Вінницькій області

 

Представник управління Служби Безпеки України у Вінницькій області

 

Керуючий справами виконкому                                               С.Чорнолуцький


 

Головний спеціаліст відділу містобудівного кадастру

Твєрітінова Валерія Василівна

Департаменту архітектури, містобудування та кадастру.